| Deyutza1997 a întrebat:

Buna TPU.Am si eu o intrebare...cu ce program si unde in program pot sa fac o poza alb-negru de exemplu si doar tricoul sa ramana colorat! fundapuppy dog eyes

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photobucket,dupa ce ai intrat in meniul de edit, este Color Splash, dar pe bageta si selectezi ce vrei sa fie colorat big grin

| vanessa001 a răspuns:

Intri aici: http://www.picmonkey.com/ dai edit a photo incarci poza pe care vrei sa o editezi, apesi pe sticluta aia de jos care seamana ca sticluta de la chimie si cauti jos efectul Focal B & W. Funda? :o3