| Catalina15122005 a întrebat:

Bună TPU, am și eu o întrebare, cum îmi dau seama că sunt la facultatea nepotrivită?

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.One word: Procrastinare, asta 24/24. laughing) Intreaba-te daca te vezi peste 10 ani lucrand in domeniul ales? Daca raspunsul e nu, atunci e clar.

| StoicAnalysis a răspuns:

Daca nu ai o afinitate pentru materiile de acolo, si nu le poti intelege nici macar un pic, atunci ai gresit facultatea. Ma refer la materiile pentru specialitatea pe care ai ales-o.

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Ai intrat la facultate pe baza de dosar.
Daca ai fi dat examen de admitere, ai fi stiut ca e facultatea pe care ti-o doresti.

| JohnnydeFeer a răspuns:

Te simti in depresie, Ila ar putea fi primul semn.

| annonimaaaa555 a răspuns:

Nu-ți plac orele, nu te simți confortabilă, te atrage altceva