| xPikaChux a întrebat:

Cum sa ma pensez si eu fara sa ma gresesc...sa dau o forma mai frumoasa sprancenelor? Fuunda:X

Răspuns Câştigător
| LoveYourEyes a răspuns:

Poi mai intai dai o forma sprancenelor tale cu un creion.forma trebuie sa iti placa. apoi iti dau cu crema pe ele(diminueaza durerea) si usor-usor incepi sa le pensezi.dar daca e prima oara iti recomand sa te duci la salon sa iti dea o forama, daca nu..sunt sanse ca prima oara "sa te pocesti"

2 răspunsuri:
| qLoveSmileღ a răspuns:

Doamne fereste..NU TE PENSA SINGURA! In niciun caz! :O Du-te la un salon speciall, nu costa mult..Costa in jur de 10-15 ron..Si iti da si forma pe care ti-o doresti..Repet : Sa nu te pensezi singura!

| melittlelioness a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=yApfPWmQurY
dar mai bine ai apela la un specialist

Funda?