| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare, dar mai intai va rog frumos sa raspundeti cu seriozitate happy.
Imi place sa imi fac poze artistice. Am facut pana acum cateva dar am ramas "in pana de idei". De aceea am si apelat la voi.
Mentionez niste mici detalii: nu are cine sa imi faca poze asa ca va trebui sa mi le fac singura si ca aparat folosesc o tableta Samsung.
Deci, intrebarea mea este:
Dati-mi va rog idei pentru poze artistice, dar care mi le pot face si singura.
Si cand spun sa imi dati idei, ma refer sa imi dati poze sau sa imi explicati cum sa stau ori pe ce fundal sa pozez etc.
Multumesc :* Dau funda big grin

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Du te la un fotograf profesionist... sau inspira te de la pitipoancele de pe facebook

| Danutul22 a răspuns:

Pai, haide sa iti explic niste chestii..fotografia si muzica reprezinta pasiunea mea, am urmat cursuri de fotografie, crede-ma, nu este artistic sa iti faci singura poza...e o diferenta intre a fi fotograf si a fi model, de preferabil poti sa faci o poza la mana in timp ce tii ceva ..sau la umbra,nu uita de momentul acela al zilei cand lumina e perfecta pentru poza cu umbra,nicioadata sa nu-ti faci poza singura, nu este artistic este SELFIE. incearca sa faci poze la umbre, tinand lucruri in mana, avand ceva pe umar, avand ceva pe nas. cam atat am avut de zisbig grin Take care:*