| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU:*Am si eu o intrebare de 4 zile stau cu un baiat si ma inteleg bine cu el dar nu suntem impreuna.cum pot face in asa fel incat sa macombin cu el.Eu sunt din brasov si eu cu o pr Andra si cu 2 baieti[mariu si andrei] stam si mai discutam Si vreau sa ma comb cu acel baiat pentru. ca il plac de mult timp.big grinSi este de o varsta cu mine eu 14 el 15 FUNDA:*

3 răspunsuri:
| DeeaLove4 a răspuns:

Aa si un sfat mie imi place de Andreiii>Dbig grin

| TheBiban a răspuns:

Discutati,iesiti numai voi doi in oras seara...fa un fel de "greseala" si cazi in bratele lui ^_^ daca vrei combinatie.Sau...pur si simplu poti sa il intrebi in timp ce esti "Draguta" pe langa el.

| Karla_1614 a răspuns:

Mai intai iesiti la un suc.Impresioneazal de ex: imbracate elegant vorbiti numai chestile pe care le aveti in comun si la final intreaba-l daca te poate conduce acasa. Functioneaza, plz funda