| Cosmin565 a întrebat:

am si eu o întrebare..De ce de pe Facebook ul meu nu pot sa ii trimit cerere unui băiat,decAt mesaj iar de pe Facebook ul tatălui meu merge sa ii dau cerere? Si nu,nu m a blocat,nu ma cunoaște. Dau funda, help pleaseee!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca depinde de prietenii comuni pe care ii ai cu baiatul respectiv... exista o optiune pe Facebook in care poti alege sa nu primesti cereri de prietenie de la persoanele care nu au prieteni comuni cu tine.ar trebui sa te uiti pe Facebook-ul tatalui tau daca are prieteni comuni cu el... daca DA inseamna ca el ii poate trimite cerere de prietenie. Daca tu nu ai prieteni comuni cu baiatul respectiv, NU ii poti trimite cerere de prietenie pentru ca probabil ca el a ales aceasta optiune pe Facebook.

| NH4OH a răspuns:

Poate are legătură cu vârsta ta sau mai bine zis a contului tău de Facebook.
Deci, încearcă să schimbi anul în 1980 de ex.

| Cosmin565 explică:

Ajuta ti ma, nu e nimic din ce ati zis, altora le pot da cerere, numai lui nu