| Andrux_3060 a întrebat:

am si eu o intrebare. De curand m-am certat cu prietenul meu din cauzza mea. avem 1 an de cand suntem impreuna si as cam face orice sa ne impacam : i-am scris in fata blocului : te iubesc bubu, iarta-ma! nu a mers straight face. i-am dat un biletel prin cineva. nu a mers. Nu stiu ce sa fac. dati-mi idei pentru suprize din astea frumoase. I-am mai facut o supriza si s-a trezit cu mine la el la poarta aseara... cum sa il fac sa ma ierte happy

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Acum imi veni in minte expresia "Timpul vindeca ranile", eu zic sa ii mai faci vreo 2-3 surprize, dupa care daca nu vrea sa il lasi in pace.De exemplu eu cand ma enervez, cam orice-ar face o persoana o perioada, ma enerveaza la inceput, este nevoie de o perioada de calmare si plus ca pe urma se autoinveseleste el si iarta mai usor ce-a fost.Succes! :*

| Burlacu006 a răspuns:

Du-te la el cu o cutie de ciocolata si intreaba-l mai vrei sa fim impreuna sau nu? da ai grija sa fie singurwinking

| DIIMIIM a răspuns:

Sirprizele astea cum ar fi atunci cand ai aparut in fata portii lui sunt cam stanjenitoare, acelasi sfat til voi da si eu lasa-l o perioada sa se linisteasca baietii uita repede, o sa se intoarca la tine o sa vezi big grin