| tudordenisa a întrebat:

Am si eu o intrebare...de fapt o problema.
mi-am cumparat niste extensii din par sintetic, care bineinteles, in 2 saptamana s`au facut "varza"oh go on...
As vrea sa imi cumpar niste extensii permanente, cu keratina, 100 de suvite.Am fost la un salon de specialitate, si mi-au spus ca pretul unei singure suvite este de 19 ron... mi se pare foarte mult...
Asa ca am zis sa ma uit la preturile de pe net, care mi s`au parut foarte mici!
Am gasit acele extensii "recomandate by Bianca Dragusanu", unde am vazut comenturi in care erau ridicate in slavi acele extensii.Acum nu stiu ce sa spun, am vazut pe diverse forumuri cum cei de la firma xtensii defaimau acele extensii...si iata ca nu mai stiu ce sa cred!
le-as comanda, avand in vedere ca pe cele de la extensii-perfecte dau cca 300 ron, iar pe cele de la salon dau 1900 ron...
A comandat cineva de pe acest site extensii de acolo?

1 răspuns:
| Robert7186 a răspuns:

Buna, sa stii ca verisoara mea a comandat de acolo si sunt bune dupa cum spune ea. funda?