| ChristtineA a întrebat:

Buna TPU:*!
Am si eu o intrebare happy.
Deci, stiti ca era pe "Jetix" un desen cu 2 vrajitoare, erau o vrazitoare grasa imbracata in verde si un vrajitor slab in mov
Va rog mult de tot daca stiti cum se numeste raspundeti love struck!
un mare fundoi cuii imi spune :X:X:

Răspuns Câştigător
| SamSon a răspuns:

Astea sunt desenele? http://www.youtube.com/watch?v=UqGKGVkkFEU&feature=related

3 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Nu ai pentru ce happy ma bucur ca te-am putut ajuta

| teiube a răspuns:

Nu sunt sigura daca hiar asa se numeste dar o sa imi spui tu daca e adevarat ce scru eu acum si erau cumva siliti de un domn Maledictus t megat sa faca o vraja asupra orasului si de fiecare data esuau datorita faptului ca animalele de copmaine respectiv vrajitorul avea un pisoi rai vrajitoare un corb si ei se uneau si rupeau vraja inainte sa se termine ziu rar can megat aka se intorcea ii pedepsea pe vrajitori la desenul ala te referi?

| ChristtineA explică:

Mersiii mult pentru răspunsuri :-x!
Dar mersiii mult @SamSon pentru link:-x!