| Madalina748u4 a întrebat:

Bună TPU, am și eu o întrebare,eu m-am înscris la o facultate de litere, la această facultate mi s-a cerut să mă înscriu și la cursul pedagogic,eu am renunțat la facultate si intre timp am fost sunata să mă prezint cu dosarul de înscriere,eu nu mai sunt la facultate,mai are importanță sa ma prezint la acest curs dacă nu mai sunt,eu nu s-au uitat sa vadă dacă am renunțat,bănuiesc că ar fi trebuit să știe,de ce m-au mai sunat, o parere va rog?

1 răspuns:
| SkyPilot a răspuns:

Mai bine sa ii suni si sa le spui. Nu au fost informati ca te-ai retras cum ar fi fost normal.