| OnlyTheScript a întrebat:

faci inchisoare sau primesti amenda daca ai spart un cont de facebook doar daca acea persoana te reclama la politie?

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Politia nu se baga pentru asfel de " probleme " insa e mai bine daca nu faci asa ceva

| OnlyTheScript explică (pentru Liviu):

Practic..nu i l-am spart ( era iubitul meu iar el mi-a spus cu ceva timp inainte parola lui de facebook si de mess, ne-am certat iar eu m-am razbunat pe el si i-am schimbat parola de facebook, apoi el a schimbat-o la loc, apoi eu iar am schimbat-o si el iar etc etc laughing) pana i s-a blocat contul si aparea acolo "posibil sa fi fost spart")