| cristinanebuna12 a întrebat:

am si eu o intrebare! imi place de un baiat de la scoala dar si lui ii place de mine dar cand vorbesc cu el parca nici nu suntem friends! intrebarea estebig grine ce cand vorbesc cu el cand sunt mai multe personae in jur el nici nu ma baga in seama? va rog ajutati-ma! plzz! sad sad sad sad

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Poate este mai timid si nu te prea baga in seama de reactia celor din jur, intreaba-l si pe el vezi ce explicatie are

3 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Lasă-l dacă nu te bagă în seamă.

| Fnnyn a răspuns:

Lasa ca poate-i rusinos. Propune-i sa fiti friends with benefits. Ai doua avantaje din aceasta propunere: ori vrea el, ori vor altii. In orice caz, your pussy will be satisfied. You intelegi?

| sdmdkff a răspuns:

Fiindca baiatul cind este cu mai multi intr-un grup mai mult timp va acorda personelor din jur