| CrazyGirl18 a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de facebook.
Un prieten m-a enervat pentru ca doar distribuia poze aiurea si mie imi aparea cand ma uitam la "acasa" ..Atunci am apasat pe nu stiu ce (nu-mi mai aduc aminte) si nu mi-a mai aparut..Stie cineva cum sa fac sa-mi apara din nou ceea ce posteaza prietenul respectiv?:*
Fundaa

Răspuns Câştigător
| Mihaela_Buzduganmih_1998 a răspuns:

Simplu...dai pe setari si iti apare setari confidentialitate dupa aceea undeva in stanga o sa iti apara general confideantilitate cronologie si etichetare blocare notificari si tot asa...din toate aceastea dai blocare dupa aia vezi ca o sa iti apara blocheaza utilizatori si vei gasi numele acelui prieten si dai deblocheaza