| XxcorixX a întrebat:

Buna TPU.Am si eu o intrebare legata de o colega...Nu suntem apropiate gen prietene sau ceva,doar ca ma ingrijoreaza situatia ei, deoarece abia ce a implinit 14 ani si are iubit de 19.Nu e nimic anormal in a avea o relatie, dar cu cineva atat de mare spre deosebire de ea, care luna trecuta inca avea 13 ani. Apoi, mai e si faptul ca am auzit-o intr-o zi ca se certase cu mama ei si i-a zis ca va fugi de acasa daca nu o lasa la nu stiu ce discoteca dupa balul bobocilor.Toata saptamana a facut scandal si a tipat prin clasa ce o uraste pe mama ei,iar odata vorbea cu o prietena dea ei si a spus ca in seara cand e balul bobocilor,ea va sari fereastra,ca doar o facuse de mai multe ori inainte(fereatstra ei e la parter deci e posibil).Nu vreau sa ma bag sau ceva,doar ca e ingrijorator ce face, mai ales ca deja si-a pierdut virginitatea.Voi ce ati face?

3 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Sunt de parere cu tine, si eu daca as fii in locul tau as fii ingrijorata! Desi atata timp cat nu imi e cineva apropiat nu cred ca mar asculta si ar face tot ce vrea ea... poate ar fi mai bine sa o lasi sa isi dea ea seama de greseala pe care o face.
O seara buna!

| AnYyCrZ a răspuns:

Pai vorbeste cu ea, apoi cu mama ei...dar este destul de ingrijorator, aici trebuie sa te gandesti bine inainte sa faci un pas...

Răspuns utilizator avertizat