| Draganescu_Anastasia_1998 a întrebat:

am si eu o întrebare LOL. Daca va place de un băiat - fată ce credeti ca ar cam trebui sa faceți sa va placa?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa comunicatati in limbaj uman, fara Facebook

| sierra1 a răspuns:

"Daca va place de un băiat - fată ce credeti ca ar cam trebui sa faceți sa va placa"

dacă DEJA îți place, ce să mai faci, nimic!

| Plato a răspuns:

Nu poti face absolut nimic, ori e, ori nu e. Daca nu ti-e predestinat nu te poti impotrivi si nu-l poti forta sa te iubeasca.

| StevenMetalhead a răspuns:

Salut Anastasia. Eu sunt băiat și ca să o fac să mă placă, nu e în putința mea, nu poți fi pe placul tuturor, dar...este aici un dar, pot începe conversația, apoi să o invit la un suc, ceai, cafea, ne plimbăm, apoi flirtez, gen mă mai apropii de dânsa, o mai țin ușurel de mână, o mai netezesc pe umăr, spate, glumesc și mă strădui să fiu așa cum sunt eu. Apoi dacă fata într-adevăr îmi place, îi zic în față că mi-a plăcut și vreau să mai petrec timpul cu ea. Atâta tot, dacă îți place de cineva, trebuie să spui. Și să-i demonstrezi. Asta-i părerea mea.