| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare mai ciudata daca fumezi ti se ingroasa vocea?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Fumatorilor inraiti li se modifica vocea, e putin mai groasa dar cine fumeaza asa ocazitional nu se confrunta cu asemenea problema

| MyMyutza a răspuns:

De obicei, da.Dar nu tuturor fumatorilor li se poate intampla asta.

| M25M a răspuns:

De cele mai multe ori la fumatori li se intampla ca tonalitatea vocii sa se schimbe. Eu am patit-o si mai cunosc vreo cateva cazuri. Acum depinde si de organism.

| Wolfszeitt a răspuns:

Depinde de la om la om, dar de obicei, da. Eu nu am observat schimbări majore.