| piiiinnnkkkk a întrebat:

TPU, am si eu o intrebare. Media mea pe clasele V-VIII + examenele la Romana si Matematica este de 5, 52.
Eu as vrea sa intru la Resita la Colegiul Economic Al Banatului Montan Resita. Acolo la profilul servicii-economic se intra cu 5, 18 iar la profilul servicii-comert se intra cu 5, 31.
As putea intra la acest liceu?
Va rog astept raspunsuri dau funda + voturi! :*

1 răspuns:
| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Păi deja răspunsuri sau afișat : http://www.admitereliceu.ro/. Tu poți fiindcă ai medie peste ceea de anul trecut dar acum depinde și de concurență, anul ăsta au fost medii mari de admitere, eu ți-aș recomada să intri la un profil unde ai cu peste un punct media de intrare de anul trecut.

Dacă nu știi cum să te uiți pe site răspunde-mi!