| doYOUreallyLOVE a întrebat:

mi-am pus un pierce`ing in buric de o saptamana, n-am avut treaba cu el pana acum, dar de 2 zile mi s-a inrosit si ma doare cand ating acea zona. A inceput sa-mi curga un lichid alb [ am inteles ca e ceva normal ], in fiecare seara imi pun betadine sa se vindece mai repede, folosesc si apa oxigenata si vad ca nu e infectat. ar putea totusi sa fie o infectie? Daca da, ce imi recomandati sa folosesc? Fundita happy

1 răspuns:
| Zuzzi a răspuns:

Ia un servetel umed, sterge acea zona, apoi intinde un strat mai gros de crema pe acea zona. fundita?