| Lolirot a întrebat:

TPU! Am si eu o intrebare. Nu mai e mult pana la Craciun si eu inca nu i-am cumparat un cadou iubitului meu. Sunt in pana de ideei deci putin ajutor din partea voastra nu ar strica! Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| BlackCat a răspuns:

Dupa parerea mea ( pentru ca am var mai mare si cam stiu ce isi doreste) cred ca i-ar placea : un parfum dragut, o esarfa la moda o palarie suuuper ( am vazut eu una) un mp4, mai vezi u... Succes! fundita, te rog!

3 răspunsuri:
| MissIndependenttt a răspuns:

Pai eu i'am cumparat prietenului meu,O perna in forma de bradut, unde pe globuri sunt poze cu noi 2, si un parfum care stiu ca ii place.:*:*:*

| IzabellaLoredana a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie, chiar acum ma gandeam cam ce ii voi cumpara.
Imi trecea prin cap sa merg intr-un mall sa ii bravez o canita cu un mesaj sau un tricou nu stiu.Si cred ca ii voi mai cumpara un ceas.
O zi buna si sper sa alegi cadoul potrivit.

| SashaGirl a răspuns:

Daca ai sti cu adevarat ce isi doreste cumparai ceva gandeste-te ce hobbyuri are si iti faci idei.De exemplu daca citeste mult cumparai o carte foarte deosebita sau daca asculta muzica cumparai un mp3 sau o chitara... Orice ii poti cumpara sigur ii va placea daca nu ii va plcea inseamna ca nu tine la tine.