| DiaaaaBlondii a întrebat:

Buna TPU kiss, am si eu o intrebare( nu neaparat din curiozitate)

Avand in vedere ca este sambata, ce veti face in seara asta? cum o sa o petreceti? sau unde mergeti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Știu că e bine să trăiești la maximum clipa, dar cred că o să ascult muzică, o să stau pe facebook, fac un duș și mănânc floricele.

| DiaaaaBlondii explică (pentru anonim_4396):

Da, e bine sa traiesti la maximum clipa sunt de aceeasi parere, dar nu tot timpul avem dispozitia necesara pentru a iesii undeva sau pentru a face lucruri noi. Cateodata pur si simplu avem chef doar sa stam in fata calculatorului/ televizorului, si sa nu fim deranjati de nimeni, si eu am zile in care nu am chef de absolut nimic kiss. o seara frumoasa sa ai.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DiaaaaBlondii):

Te înțeleg perfect!
La mine-s cam dese momentele de genul ăsta. Așa-s eu, chefless. Nu știu de ce. Asta mi-e firea.
Mulțumesc, la fel!

8 răspunsuri:
| Classy a răspuns:

Un film cu cea mai buna prietena big grin

| DiaaaaBlondii explică (pentru Classy):

Buna alegere happy! Distractie fainawinking

| zurick a răspuns:

Pai...Sora mea a plecat la niste prietene de ale ei.Iti dai seama!

| DiaaaaBlondii explică (pentru zurick):

Ooo smug distractiee la maxim! Pai..nu e rau delooc! happy

| Dippa a răspuns:

Nimic special.Stau pe net sau mă uit la un film.

| DiaaaaBlondii explică (pentru Dippa):

Dupa rasturnarea de planuri. cred ca asta o sa fac si eu happy.