| miutzatha a întrebat:

am si eu o intrebare, pentru a fi reprezentant la oriflame sau avon trebuie sa ai peste 18 ani?

Răspuns Câştigător
| mirelwshha a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa fi majora. Daca nu ai 18 ani te poti inscrie si cu buletinul unuia dintre parinti. big grin

6 răspunsuri:
| Youcandoit a răspuns:

Nu

| sisoloco a răspuns:

Nu stiu nu cred unele fete din scoala la mine sunt reprezentante si nu au peste 18 ani.

| miutzatha explică:

Ms mult...nu stiti ai de castigat daca te faci reprezentant?

| Laura_6219 a răspuns:

Nu dar iți trebuie acordul părinților dacă ești minor.

| Laura_6219 a răspuns:

Da ai castigi anumite produse si chiar bani adica stiu la avon asta. Funda?

| iulli a răspuns:

Da,trebuie sa ai peste 18 ani
dar ai grija la produse.nu sunt printre cele mai bune.is doar aspectoase.
;*