| вεвїŧѕά a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei care folosesc google chrome. Ce trebuie sa fac ca sa imi apara direct google cand dau pe fila noua?

2 răspunsuri:
| TestPetrut a răspuns:

Setari apoi scrie la pornire dati o anumita pagina sau un set de pagini si acolo scrii www.google.ro dai click pe ce ai scris si ok funda?

| AiEnmaYuuki a răspuns:

Intri la personalizare google chrome(cheia aia din dreapta sus), apoi dai la setari, apoi mergi in jos si scrie "pentru a incepe" si o alegi pe ultima, bagand link-ul de la google acolo, si stergand alte linkuri(daca mai ai)Trebuie sa lasi doar link-ul cu pagina de google.Succes