| TigroaicaAlba a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru fete. Spuneti-mi si mie cam cel mai frumos nume de fata, sau care va plac voua.Am nevoie multa de el.

Răspuns Câştigător
| vanessa12345 a răspuns:

Antonia,Paula,Natalia,Anastasia,Melissa,Aura,Elisabeta tongue

9 răspunsuri:
| SmileAgain a răspuns:

Afrodita si Yasemin. big grin

| byby2356 a răspuns:

Bianca Elena, Maria, Miruna, Cristina, Maya, Ioana, Monica etc, funda?

| TigroaicaAlba explică (pentru byby2356):

Scuze nu dau funda!

| alina508 a răspuns:

Alexa, Oana, Aurora, Andra

| TigroaicaAlba explică:

Mersi!

| doboserucezara a răspuns:

Anastasia, analisa, camelia, suzi, cezara, Elena, rebeca, antonia Diana, magda, gianina cam astea imi plac cel mai mult happy

| deny111 a răspuns:

Pai...eu zic sabina sau sabrina, elize, julia, artemize atat sper sa te ajute

| TigroaicaAlba explică (pentru deny111):

Mersi m-au ajutat si ale tale!