| capsunikkkkaaaaaaaa a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru voi...
Imi place mult un baiat si nu stiu ce crede el despre mine si vreau sa-mi dati cateva idei...pareri
Deci, cand suntem doar noi doi se poarta foarte frumos cu mine, ma face sa rad, ma ia in brate, se joaca cu mine iar cand sunt si alti prieteni nu prea ma baga in seama.De exemplu ieri un copil de 6 ani a spus ca noi doi suntem impreuna si el a inceput sa se infurie foarte tare si nu prea a vorbit o jumatae de ora cu mine.
dau funda! :*

3 răspunsuri:
| GeaniBirloi a răspuns:

Sincer sa fiu acelasi lucru il fac unei fete pe care o plac...deci parerea me a este ca te place

| MissConiac a răspuns:

Pai comportamentul asta este caracteristic baietilor si poate ca ii pasa. dar voi doi va cunoasteti de mult timp sau sunteti in aceiasi clasa sau chestii de genu ca sa stii ca si asta conteaza si in functie de asta as putea sa-ti dau un raspuns.

| capsunikkkkaaaaaaaa explică:

MissConiac il cunosc de 2 ani si pana acum suntem doar prieteni. el vine doar sambata si duminica deoarece sta departe si vine la bloc unde stau eu si prieneni nostri...