| xxxtzogo1xxx a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare pot sa joc prince of persia the frogotten sands cu 512 mb ram ca cere 1 gb sau assassin`s creed 1 pot dau FUNDITA mersi mult!

Răspuns Câştigător
| CybeRAthlete a răspuns:

Daca calculatorul nu e obosit si nici aia 512 nu iti mai functioneaza la parametrii normali - merge cat de cat,dar se va incarca f greu, posibil sa mearga si in frame-uri (miscare incetinita, in cadre). de obicei specificatiile pe care ti le dau ei sunt pentru limita minima admisa. normal ar trebui sa ai un calculator mai performant decat de spun ei pentru ca jocul sa mearga ok.
bafta