| MJlover a întrebat:

am si eu o intrebare:prietena mea cea mai buna zice ca s-a schimbat si ca vrea sa nu se lase calcata in picioare del alti colegi, dar se comporta foarte urat cu mine, ba chiar a chemat cateva fete mai mari sa vorbeasca cu mine...nu o mai inteleg, chiar e nevoie sa nu mai fiu prietena cu ea?

Răspuns Câştigător
| Ballet a răspuns:

"Ba chiar a chemat câteva fete mai mari să vorbească cu mine " Adică? Să se ia de tine? Ok, spune-i tipei că dacă i-ai făcut TU ceva rău să-ţi spună şi poate treceţi peste, chiar nu e nevoie să se poarte urât cu tine din cauză că se simte ea călcată în picioare. Da, explică-i clar că daca nu încetează să se poarte cum nu-i e firea sau cel puţin cu tine o laşi în duritatea ei. Dacă ţine la tine o să se răzgândească şi o să fie din nou ca înainte, daca nu, adio, nu merită.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dao in nebunia ei daca e asa si mergi unde e mai bine.

| Prajiturica15 a răspuns:

Daca acum iti spune asa, inseamna ca nu ti-a fost niciodata o prietena foarte buna ci doar te-a folosit.Ai grija si nu te lasa nici tu calcata in picioare de ea.:*