| alexyis a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare...stie cineva cum pot sa imi fac un cont de ufotown? Am incercet de nenumarate ori pentru ca am vrut sa vorbesc cu cei de la SHINee dar nu stiu nu inteleg coreeana si e complicat! Primul raspuns care ma ajuta primeste fundita si promit solemn ca raspund si eu la intrebari dar va rog ajutati-ma e mega important! Si scuze ca am pus la categoria asta dar nu stiu daca as putea mai multe raspunsuri de altundeva.

1 răspuns:
| SangRi10 a răspuns:

Buna.Am cautat si eu si se pare ca nu exista decat in coreeana.M-am ghidat pe ce litere stiu si am ajuns aici. poate te ajuta http://circle.ufotown.com/shinee.Succes :)