| pufarina9999 a întrebat:

Buna TPU.am si eu o mica mare problema.sunt innebunit de o fata.ma obsedeaza.cand sunt in jurul ei parca sunt drogat.imi place cum arata, imi place ce face, cum face, cand face, de ce face.as vrea sa o am langa mine. dar daca ii fac o "oferta" sunt mai mult ca sigur ca o sa primesc un refuz.cryingbag picioarele... oare ce sa fac sa o "cuceresc", desi nu e genul? multumesc.

Răspuns Câştigător
| xPitic a răspuns:

Vorbeste cu ea, arata-i si spune-i tot ce ai zis mai suslove struck! Sigur in sufletul ei va fi un sentiment tare dragut! Deci LIKE de la mine pentru ce ai zis mai sus! Superbe cuvintelelove struckAr fi imposibil dupa ce ar auzi aceste cuvinte sa nu-i placa de tine!happy

1 răspuns:
| Oana65 a răspuns:

Pai fii tu insati! Daca te place n-ai nimic de pierdut! funda!