| Anutza198 a întrebat:

Am si eu o mica problema. De cand am terminat scoala imi tot caut un los de munca dar nu gasesc. Am dat o multime de telefoane dar toata lumea a zis ca trebuie sa am minim 18 ani. Ma poate ajuta cineva? Nu conteaza ce trebuie sa fac...pot sa stau in piciore toata ziua dar trebuie sa strang bani pentru un nou telefon. Daca ma poate ajuta cineva chiar va roog!;
P.S. Am aproape 16 ani si sunt din Bucuresti!
Va multumesccc!

6 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Bună. Sincer, nu cred că cineva ar angaja un minor. Nu s-ar băga să ia amendă.
Dar poți căuta de muncă la o terasă ceva, pe timpul acesta de vară.

| Anutza198 explică:

Loc de munca* Scuze!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poți lucra într-un supermarket!

Răspuns utilizator avertizat
| Roman_Florinel_1956 a răspuns:

Pai cred ca poti imparti pliantesau reclame