| RazvanMessi10 a întrebat:

am si eu o nelamurire. am astm Bronsic de la 2 ani si nu am avut probleme pana la 14 ani am jucat si footbal 3 ani si nimica si acum m-a apucat iar si am 16 ani si as vrea sa ma apuc de K1 ( box ), ce ziceti fac bine, adica nu am crize doar daca fac efort extrem de brusc atunci ma apuca foarte tare dar daca fac incalzire 10-15 minute nu am nimica doar o intepatura de tantar in piept care dureaza nici 1 minute, ce ziceti sa fac acest sport, dau funda big grin

1 răspuns:
| rico123 a răspuns:

Uite ce e cand tu deja faci sport organismul tau e obisnuit.F bine dar boxul e ceva m-ai periculos.
Eu spun sa cer si parerea unui medic.
Dar eu cred ca te poti apuca