| RazvanMessi10 a întrebat:

am si eu o nelamurire. am astm Bronsic de la 2 ani si nu am avut probleme pana la 14 ani am jucat si footbal 3 ani si nimica si acum m-a apucat iar si am 16 ani si as vrea sa ma apuc de K1 ( box ), ce ziceti fac bine, adica nu am crize doar daca fac efort extrem de brusc atunci ma apuca foarte tare dar daca fac incalzire 10-15 minute nu am nimica doar o intepatura de tantar in piept care dureaza nici 1 minute, ce ziceti sa fac acest sport, dau funda., ce sfat imi dati?, dau funda! Multumesc big grin

1 răspuns:
| SirGeo a răspuns:

Nu te apuca de K1 pentru ca nu e bine ai sa ai probleme sa zicem ca te pricepi si ai sa te duci sa te lupti cu alti jucatori daca te loveste vei avea probleme mai bine renunta. Funda plz