| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am si eu o nelamurire despre mine. Tot timpul cand sunt in preajma fete-lor incep sa ma rusinez (eu ascund lucrul asta) si parca nu mai stiu sa mai vorbesc cu ele iar eu sunt genu de persoana mereu in centrul atentiei sa zic asa. Nu stiti o cale sa trec peste aceasta problema; o3. Dau funda + vot; o3. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| brianemil a răspuns:

Poti incerca sa iti iei inima in dinti si sa vorbesti cu ele. alta varianta nu ai.

| Solovey a răspuns:

Am si eu problema asta si ute cum am rezolvat-o.Ele vorbesc pe o tema anume iar la o intrebare a unei fete raspunzi si tu si sa vorbesti asupra raspunsului tau si sa vezi ca functioneaza pe bune. Funda?