| deeanalia a întrebat:

Buna TPU.Am si eu o povestioara pentru voi.Sunt 3 fete la bloc, una suprema, si 2 catelusii supremei, si eu recent m-am certat cu aia suprema, si acum am devenit bataia de joc a ei, a celor 2 cateluse si unor baieti. Ziceti-mi si mie cum sa abordez aceasta problema, pentru ca sincer nu pot iesi din casa ca ele trebuie sa comenteze ceva. Cei doritori sa ma ajute sa-mi lase id-ul pe privat sa vorbim pe mess. Cei care nu vor sa-si lase id-ul sa imi spuna ce sa fac sa scap de ei si de gurile lor.

2 răspunsuri:
| fsorin96 a răspuns:

Pai cred ca ar trebui sa intelegi ca tu esti "suprema". Incearca sa iti impui asta si formeazati si tu niste principii nu ii lasa sa vada ca te lasi injosita de ei fai sa vada ca nu iti pasa nici macar nu te uita la ei considerai prea redusi pentru ai baga in seama la comentarii daca nu ai "papagalul mare" nu raspunde nu te cobori la nivelul lor.Si nu in ultimul rand niciodata in viata nu incerca sa te schimbi doar pentru a fi acceptata intr-un grup schimba-i u pe ei. Daca vad ca nu iti pasa vor inceta, insa iti trebuie nervi de otel ca sti cum e cu "astia mici" au multa energie. P.s id flusorin96

| InnieMinnie a răspuns:

Castreaza-le!winking