| Didy1362 a întrebat:

Am si eu o "prietena" proasta rau.Sta in banca cu mine si ma toaca la cap toata ziua, minte, copiaza si nu stiu ce sa-i fac! Am incercat sa -i spun cateva dar nu merge! Aveti niste idei ce sa-i zic sau sa-i fac?

5 răspunsuri:
| 1DPinkpOint a răspuns:

Poi..si eu am acelasi gen de colega de banca, dar noi ne intelegem foarte bine pentru ca si eu mai copiez de la ea.whistling.blushing ai putea sa ii spui sa se mute de langa tine sau sa ii spui ca daca nu isi schimba atitudinea, o sa te muti. Sau cand mai face faze de`astea nu mai vorbi cu ea si fa pe suparata..la mine mergebig grin bafta! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbeste cu Diriga/Dirigu'!

| AxyTM a răspuns:

Muta-te de langa ea din banca.

| anonimgirl98 a răspuns:

Nu mai sta in banca cu ealaughing

| Didy1362 explică:

Nu pot sa ma mut.Am mai incercat odata si tot la ea am ajuns.