| yoana_5239 a întrebat:

Buna TPU am si eu o proble la imvu nu l-am downladat mi-am facut doar un avatar si vreau sa scap de el cand deschid pc-ul imi apare sa ma loghez si nu vreau si cand am intrat pe imvu imi zicea buna brigideyo! care este numele avatarului cum sa scap de el? sa nu imi mai apara nimic?

Răspuns Câştigător
| stefy a răspuns:

dai unde scrie desktop acolo in dreapta jos. unde vezi ca scrie imvu dai sal dezinstalezi apoi gata. sper sa-ti fie de ajutor