| Anytza17 a întrebat:

Am si eu o problema...Acuma 2 saptamani am fost cu un baiat, el s-a despartit de mine [este primul baiat pentru care am plans], astazi mi-a spus ca el o iubeste pe cea mai buna prietena a mea, dar dupa ce mi-a spus asta m-a sarutat...nu mai stiu ce sa fac, ajutati.ma!

Răspuns Câştigător
| Lette a răspuns:

Imi dau seama ca suferi, ma bucur ca nu am avut si eu parte de idoti de genul asta.Este clar ca nu te merita. Face asta doar ca sa suferi si tu ii faci jocul.Arata-i ca te poti descurca si fara el, impresioneaza-l fara sa exagerezi si mai...subtil.Trebuie sa il faci sa te regrete, sa te doreasca si e posibil sa se intoarca la tine. Daca nu, asta e! Ar trebui sa-l uiti.Te pup si mult succes!

12 răspunsuri:
| MadaxElena a răspuns:

Ti-a dat injoseala asta s-a intamplatlaughing. el a stiut ca tie iti place de el si a vrut sa iti acorde un ultim sarut in semn de la revederebatting eyelashes

| Anytza17 explică (pentru MadaxElena):

Nu neaparat, pentru ca ma saruta mai mereu...

| oaneoane a răspuns:

Foarte greu cu baiatul asta.dar o sa faceti un frumos cuplu menage a trois!

| Kooo a răspuns:

Iubita, crede-ma. Toti de aici au gresit. Il stiu perfect. Stiu ce vrea si ce nu vrea. Te-a sarutat pentru ca Alin a pupat-o pe Cori... Incearca sa il uiti. E cel mai bine. Stiu ca ti-e foarte greu. Si crede-ma, unii au trecut prin chestii si mai urate. Si in cele din urma, au trecut peste... Intr'un fel. Trebuie sa faci si tu acelasi lucru.

| Roxu1398 a răspuns:

E un cretin, un las. Nu stie ce a pierdut. Altii si-ar dori. O sa vezi ca o sa se intoarca la tine iar tu nu o sa mai accepti.

| ema12345 a răspuns:

Probabil si el e confuz.Incearca sa vorbesti cu el, intreaba-l daca l-ai suparat cu ceva si daca te ignora sau isi bate joc de tine uita-l.Sa stii ca mai sunt baieti nu este el singurul care sa te iubeasca. Iubire cu forta nu se poate!

| Deep_Cristi_1993 a răspuns:

Deci asa se pune problema. Any... trebuie sa ma intelegi mi-am cerut scuze de mii de ori, dar nu te plac, pur si simplu. Am placut o singura fata din clsa a 5a, ultima vara am fost k ea. nu pot sa o uit. asta e. Ma gandesc mai tot timpul al ea. Am crezut k daca o sa fiu k tine o sa ma atasez de tine in timp si o sa pot sa uit dreqului d ea. Da nu a mers... ailalte care injurati, asta e site de sfaturi n de injuraturi.

| Anytza17 explică (pentru Deep_Cristi_1993):

Deci stiu cum se pune problema. Si stiu ca nu poti so uiti, cred ca eu in ultimele zile stiu tot ce simti legat de ea...Mda poate thu nu ai vrut sa ma faci sa sufar si mrg tot ce ai facut...dar uite ca ai reusit, poate ca si eu simt ce simti tu pentru cori.

| Kooo a răspuns (pentru Deep_Cristi_1993):

Trebuie sa o intelegi si pe ea. Si chiar nu ar trebui sa ii spui ei toate chestile astea. Crede-ma. Sunt ultimele lucruri pe care ar vrea sa le auda.

| Anytza17 explică (pentru Kooo):

Koo nu este o problema. In ultimele zile oricum stiu tot ce simte el pentru cori.Crede.ma!

| Deep_Cristi_1993 a răspuns:

Stiu kooo dar simt k in tine si in ea pot sa imi pun toate sperantele de a ma ajuta...stiti prebine amadoua arhiva p care vam dat-o...

| Anytza17 explică (pentru Deep_Cristi_1993):

Da ilco nue o problem. Adica crd ca e mai bine pentru amandoi macar sa ramanem prieteni buni.