| anutabu a întrebat:

am si eu o problema.am sanii foarte mici si toate fete dinclasa sunt dotatelaughing doar eu nusad ce sa fac ca sa ii am mai mari?
P. S:sunt in clasa a 7a

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cu dotări şi bolnăvicioase.
Acceptă-te aşa cum eşti şi îţi va prinde bine în viaţă, nu trebuie să faci o dramă din asta. Eşti încă în perioada de creştere şi se pot întâmpla şi minuni.
Practică un sport şi o alimentaţie echilibrată.
Pa, pa.

| JustMe a răspuns:

O sa iti creasca, nu te ingrijoraoh go on Si eu stiu fete care in a 7a nu aveau sani si dupa le'au crescut mari.

| DeXxa a răspuns:

Si eu sunt in clasa a 7-a si sunt mici, dar mie chiar imi plac si nu-mi e rusine. happy

Ai incredere in tine, cine te place te place pentru ceea ce esti nu pentru marimea sanilor. laughing

| gynutza_5762 a răspuns:

Si ce daca sunt dotate? pentru ce-ti trebuie sanii mari? te inteleg ca te simti prost. oriqm, cine te place te place pentru ce esti nu pentru sani marihee hee. daca vreodata te vor discrimina in aceasta kuza spune-le c am scr si eu, si ca daca ele se mandresc cu astea nu sunt decat ceea ce se spune "tarfe" scuze d expresie. dar daca nu de descrimineaza inseamna ca sunt niste colege de treaba care te aprecieaza ptceaa ce esti. oricum esti in perioada de formare si oriqm, sunt mai multe tipuri de fete, cele care se dezvolta repede(si din pacate si eu ma aflu acolocrying(() si cele care se dezvolta mai greu, nu este nici-o graba.

fundabatting eyelashes?

| RUMBURAK a răspuns:

Nimic. trebuie sa astepti pur si simplu. e mult prea devreme sa intervi in vreun fel.asteapta ca corpul tau sa se formeze total.acum esti intr-o perioada de transformari.

| Roz a răspuns:

Imi pare rau dar nu poti face nimic pentru aty mari sanii la varsta tastraight facecel mai bine e sa ityy cumperi un sutien push up care e foarte bun...sau unul normal cu bureti! am fost prima primesc fundalove struck laughing

| schlau a răspuns:

Tu esti sanatoasa? ce iti pasa cum ii ai. auz si in clasa a 7a.doamne ai probleme... puneti la sutien 9 gasesti la magazin sunt niste ...chestii din panza ce se pun in sutien. funda?

| Andreea_1745 a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic.Fiecare fata se dezvolta diferit, fiecare fata are corpul diferit.Sa stii ca nu atragi atentia daca ai sanii mari.Bafta!
Andreea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In clasa a 7-a de ce ai vrea sani mari? Ca apoi sa te plangi la profesori ca iti pun baietii mana pe ei?