| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema! am telefonul Samsung gt-s5230..., si in meniu are "im" ( messenger) am incercat sa intru pe el si fara sa imi dau seama am scris parola gresit si am salvat-o si a ramas acolo nu mai pot sa o sterg, am resetat telefonul am incercat mai multe dar parola tot acolo a ramas nu se sterge! nu vreau sa il duc la reparat pentru asta! ma puteti ajuta? pot sa ii fac ceva? aaa si am uitat sa va spun inca ceva daca bag alt id de mess si apoi scriu parola respectiva mi-o scrie si apoi cand dau ok parola se schimba cu cea veche! ce pot face? ma puteti ajuta va rog! dau funda + 3 voturi!winking va rog!

2 răspunsuri:
| Alexxandruxx a răspuns:

Du-te la setari, la conturi si sincronizare si sterge contul vechi de acolo si pune-l pe cel nou.

| Dilavia a răspuns (pentru Alexxandruxx):

Nu are in setari optiunea conturi si sincronizare...