| flor_4630 a întrebat:

am si eu o problema cu cardul de la telefon.Am LG gd510 si un card adacer sau ceva de genu'. faza e ca eu pot vedea pe telefon tot ce este pe card doar in fisierul Personale. daca dau la Galerie mi se inchide si reporneste. Dar cand vreau sa scot tot de pe el prin cablul de date nu mi-l citeste imi arata ca si cand ar fi gol.Am auzit ca ar fi bine sa-l formatez.Imi spuneti si mie cum sa fac? FUNDAAA!

1 răspuns:
| SlimShady_8054 a răspuns:

Eu zic sa te duci la un centru specializat in acest domeniu. Si eu am avut aceasta problema la un Nokia N95. M-am dus la un centru GSM si mi-au rescris soft-ul, si am scapat. Sugerez sa faci acelasi lucru!