| Necunoscut2 a întrebat:

Am si eu o problema daca pot spune asa. Cei care nu ma cunosc spun ca nu sunt frumoasa uneri chiar ma fac urata, dar eu nu ma cred asa de urata, adica cred ca sunt o fata normala! Prietenii si iubitul meu spun ca sunt frumoasa si sa nu mai ascult replici urate.De mult eori fetele spun asta si ei spun ca sunt geloase. Dar acum nu stiu ce sa zic sau ce sa fachappysfat?

Răspuns Câştigător
| Dominicc a răspuns:

Nu prea ii inteleg sensul intrebarii. adica daca ai prieten, ai prietene. el zice ca esti frumoasa. smd.

Tu intrebi pe fiecare cand vorbiti pe mess, daca esti frumoasa? Chiar trebuie sa iti spuna fiecare ca sa te simti bine?

Ideea e sa iti placa tie cum esti, nu cum spune altu. Ca fiecare are parerea lui si multi pot zice contrariul doar din orgoliu, aroganta. Intelegi?

Daca vei sta mereu in parerile altora cand e vorba de chestile astea, o sa ajungi la operatii de silocoane, estetica smd.

Ce sa faci? ce vrei! ori ca ei, ori ca tine! simplu.

4 răspunsuri:
| redrosegirl a răspuns:

Buna! Sfatul meu e sa-ti asculti inima si nu gurile rele! Si eu am trecut printr-o perioada ca a ta, dar am invatat sa ma apreciez si sa-mi iubesc trupul! Pana la urma, nimeni nu-i perfect! Ignora persoanele care-ti spun ca esti urata si demonstreaza-le ca nu-ti pasa de vorbele lor! Ai grija de tine! Pupkiss

| Dominicc a răspuns:

Corect

| Elenik a răspuns:

Poi daca ai iubit inseamna ca nu arati ca dracul. Inseamna ca esti ok
incat sa te placa cineva big grin

| Necunoscut2 explică:

Nu nu intreb pe fiecare de ep mess asa.dar era bizarbig grin... oricum trebuie sa incep sa ma apreciez asa cum sunt!