| paul35 a întrebat:

Buna TPU
am si eu o problema.de vreo 6 7 luni am probleme de respiratie, dar nu foarte grave, intr-un fel.deci mereu, cand sunt in preajma cuiva ma gandesc la : aoleu, daca il deranjeaza modul in care respir.la inceput respiram naspa si chiar era naspa dar acum respir normal ( mai am putini muci ) si tot ma bate acelasi gand, adica sa nu enervez pe pers de langa mine.si stau si ma gandesc la asta mult timp.din fericire acasa sau cand sunt intr o discutie cu cineva nu ma gandesc la respiratie.deci cand ma gandesc parca si respir diferit si am senzatia ca respir zgomotos.idk cum sa va explic...in concluzie cum sa scot gandul asta din cap?

1 răspuns:
| necplusultra a răspuns:

Te poti gandi la faptul ca persoana de langa tine isi aude de asemenea respiratia amplificata si poate are aceleasi ganduri, deci nimeni nu se va focusa pe respiratia ta.Pana la urma acesta e un proces normal si esential, deci nu exista un mod bun sau rau de a o face.Free your mind!