| Bayb a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema.Eu sunt cu un baiat Ionut ce l-am iubit in trecut acum nu mai stiu daca il iubesc sau iubesc un alt baiat Alex...Ma simt bine cu Ionut si Alex a fost distant cat am fost cu el.Nu mai stiu ce sa mai fac.Imi puteti da un sfat? Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| alyalexandra24 a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa te hotarasti tu pe cine iubesti,pe cine vrei. Nimeni nu poate sa hotarasca in locul tau. happy
Din cate spui tu, Alex nu ar da semne ca ar dori ceva de la tine si in plus esti cu Ionut. Eu zic sa lasi deoparte ce a fost in trecut si sa te gandesti la ce vrei acum. Daca te simti bine cu Ionut, incearca sa-l pastrezi.Altfel s-ar putea sa strici o relatie frumoasa, o prietenie si apoi sa regreti si sa nu mai ai cum sa-l aduci inapoi.
Bafta! happy