| Sweet2000 a întrebat:

am si eu o problema! imi place de un baiat de la mine din cls si nu stiu cum sa ii spun!(fundita)

Răspuns Câştigător
| AnG3L13 a răspuns:

Dupa ore il iei undeva si ii zici ca vrei sa-i zici ceva daca nu vrei sa afle nimeni si ii spui cal placi si daca vrei sa fii cu mine dar sa nu se supere, daca nu ii scrii pe mess, iii trimiti un bilet incearca daca stai asa o sa fie alta fata care ii va spune mult succesthumbs up am incercat si eu merge funditapuppy dog eyes

3 răspunsuri:
| Onn3 a răspuns:

Te simpatizez, randu..., banca..., persoana din sanga/sau dreapta simplu scris pe un biletel lasat in banca lui

| AlexutzZa_5303 a răspuns:

Pentru asta s-a inventat yahoo messanger si sfantul SMS. Il intrebi ce face si incerci dupa sa deschizi subiectul. Depinde si de firea ta, mie cand mi se intampla asta, le spun la fel la toti : "uite... vroiam sa iti spun ca te simpatizez mult...si ma gandeam ca poate ai vrea sa fim impreuna" happy nu este nici o rusine in a spune direct ca iti place de un baiatwinking

| linna8698 a răspuns:

Decat sa faci ceva in genul:"Stii... vreau sa-ti spun ceva..."NO! Spune-i direct:"Nu-ti dai seama ca imi place de tine?"