| lory2053778474 a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema imi placea un baiat de vreo 2 ani si acum 3 saptamani a inceput sa fie diferit adica sa ma inbratiseze si chesti e genul baiatu vagabont apoi peste cateva zile ia sp unui prieten sa imi sp daca vr sa fiu cu el eu am zis da dar apoi nu a vanit decat o data sa ne intalnim si dupa cateva zile a a aflat mama ca am prieten si a sp ca nu bine ca la varsta mea sa am un iubit (am 12 ani) de atunci nu l-am mai vazut cam o saptamna apoi ontro zi l-am intlnit pe drum eram cu sora mea si nem certat a sp ca el nu sp ca vr sa foe cu mine cred ca a negat apoi ultima dat cand l-am vz a fost la un concert si se conporta la ffel cum era inainte si a sp unei prietene de-a mea care i-a cerut conbinatia dar ea a refuzat ca nu a fost cu mine acum nusu ce sa mao cred m-a placut vreo data sau nu a fost decat o farsa? va rog ajutati-ma voi ce credeti? fundaaaaaaaaaa

Răspuns Câştigător
| NuImiSpunNumele a răspuns:

Hmm,sincer.Am fost si inca sunt prietena cu un vagabont, care stie sa iubesca mult de tot. Daca este vagabont chestia asta sa nu te descurajeze.Si sincera sa fiu, iubirea nu are varsta.Dar o prietenie intre un baiat si o fata, trebuie sa fie bazata pe incredere.Si eu iti dau un sfat, el este nehotarat nu stie ce vrea de la viata, vorbeste cu el, si si incearca sa lamuresti problema, sa ii spui si lui toate chestiile, ca il placi etc...
Sper ca te-am ajutat.Pup, si ai grija in continuare.

| lory2053778474 explică (pentru NuImiSpunNumele):

Mersi mult dar cred ca o sa renunt la el

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| maddy673 a răspuns:

Nu e bine sa ai iubit la 12 ani. ce o sa mai faci la 16?

| lory2053778474 explică (pentru maddy673):

Stiu asa e dar... oricum am teminato cu iubiti pana la 16-17 ani

| kevin6969 a răspuns:

Faaaaa, pune mana pe carte si lasa baietii. Ai asasinat destul limba romana.

| lory2053778474 explică (pentru kevin6969):

Eu am pus intreabarea ca sa ma ajutati nu sa imi dati tu ordine ce sa fac si greselile de gramatica se mai intampla cand te grabesti maaaaaaaaaaaaaaaaa