| flori210 a întrebat:

Am si eu o problema! iubitul meu s-a despartit de mine si suntem colegi de banca.Suntem impreuna de un an si 5 luni si nu pot renunta la el mai ales ca este si primul barbat din viata mea.adevarul este ca in ultimele luni ne-am certat foarte mult si am gresit inapoi. Ce sa fac sa ne impacam?

3 răspunsuri:
| odiseu a răspuns:

Daca sunteti colegi de banca incearca sa-ti folosesti mainile pe sub banca sa-i ridici putin nivelul de trai

| flori210 explică (pentru odiseu):

Crede-ma am incercat si a spus sa ma opresc pentru ca nu e normal atat timp cat suntem departiti, desi s-a vazut ca i-a placut.

| rebbella a răspuns:

Buna.am eu un sfat pentru tine. pentru inceput, trebuie sa devii un pic indiferenta, deoarece el cand va vedea ca esti asa, "o sa intre, din nou in vorba cu tine". o sa te intrebe ca dc ti-ai schimbat atitudinea fata de el, si tot felul de chestii.etc atunci tu ii vei raspunde" nu esti diferit, ca sa ma port altfel cu tine" iar atunci isi va da seama ce a pierdut. crede-ma ca va functiona. din propria mea experienta. astept ras. sa imi zici ce s-a intamplat. ok?