| geobr94 a întrebat:

Buna TPU.am si eu o problema. m_am kombimat acum o luna cu un tip din cartier, la inceput imi plaea mult de el, dar in ultimul timp am inceput sa ma port aiurea, sa nu ii raspund la telefon, pe mess, nu ieseam afara, decat cand aveam eu kef.si aseara ne_am certat iar f tare, mi_a spus ca sunt cu capul in nori.nu stiu sa pretuiesk ceea ce am. vreau sa ne impacam, dar nu stiu km sa fac, sau sa ii spun, sa nu para k sunt inebunita dupa el.ast un sfat,, va rog mult:*

Răspuns Câştigător
| robertpaul a răspuns:

Cand iubesti,cand iti place ceva, cand simti nevoia cuiva langa tine insemna ca ai sentimente, ca iubesti.Nu cred ca exista lucru in lumea asta mai frumos decat dragostea fata de cineva,atasamentul fata de acea persoana. Apropie-te de el,vorbind cu el, incercand sa vorbiti doar despre lucruri frumoase pozitive, fara a incerca sa bagati negativism intr-o conversatie.Incearca sa-l apreciezi,sa-i zambesti,sa fii blanda,sa nu fii cu mintea in alta parte cand esti cu el,sa pretuiesti fiecare clipa langa el,pentru ca viata este urata, dar frumoasa langa cineva drag.Te poate ajuta in multe privinte, chiar daca nu-ti dai seama.Sa fii singur este cel mai urat lucru care ti se poate intampla intr-o viata.Stiu foarte bine asta.Si ce daca va parea ca esti innebunita dupa el? si ce daca se intampla, sa te ia valul? exista doar o explicatie.Sentimentele,trairile interioare ne fac sa fim oameni mai buni, sa fim mandri ca suntem iubiti si la randu-ne iubiti. Iubeste, iubeste)))

1 răspuns:
| andrutzafetitaza a răspuns:

Pou scumpo; daca nu iti mai place de il in felul in care ai ajuns sa nu mai vb cu el sau sa nu-I mai raspunzi la telefon insemna ca nu iti mai place de el. daca mai ai problme te rog sa mi te adresezi pe adresa mea de messenge andraalina2011 si spune-i fumoas ca nu iti mai place de el si gt pentru. ca asa a facut si o prietena de-a mea si nu s-a suparat pe ea; nu s-au certat, Nu a babtut_o scum depinde ce baiat e el: Bun, rau nu stiu. cum consideri tu!