| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU...am si eu o problema.nu pot scrie pe messenger.si nici cand primesc un mesaj nu il pot vdea.imi apare doar fereastra aceea, dar nu e nimic scris.va rog mult ce as putea face? mentionez ca am dezinstalat si instalat messengerul.
fundita

5 răspunsuri:
| alexa007 a răspuns:

Mai bine iti reinstalezi windowsul pentru ca ai un virus care antivirusul nu ti l-a detectat

| Stelistul a răspuns:

Cel mai bine stergi TOT ceea ce e legat de Yahoo! si pe urma iti descarci frumos de pe www.yahoo.com messengerul de acolo, si ti-l instalezi. O sa mearga.

| Lorree a răspuns:

Hey`. si eu am avut aceeasi problema`. Dar dupa ce l`ai dezinstalat l`ai sters si de la control panel`? Daca nu, incearca eu asa am facut, dupa care am luat din nou messengerul de pe internet si mi-a mershappy

| Lorree a răspuns:

Bafta`>:d

| Inamicul a răspuns:

Aici gasesti rezolvarea! http://ymessenger.ablog.ro/......enger.html Sper ca te-am ajutat!