| Ainaaa a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema.
Sunt o fata foarte respectata, si precum spun altii sunt "frumoasa".
pe mine nu ma intereseaza asta!
am 15 ani,si multi baieti din orasul meu sunt draguti,mereu vorbesc cu fiecare,dar problema e ca toti ma plac, si sincer nu stiu ce sa aleg.
este bine sa fiu asa de nehotarata?!
FUNDA! :**

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

I al pe ala mai destept

| Ycu a răspuns:

Daca zici ca esti respectata si frumoasa, inseamna ca esti si destul de inteligenta sa il vezi pe cel care ti se potriveste si te place pentru ceea ce esti tu, nu pentru cum arati tu. Esti inca mica happy, poti sa ii mai lasi sa fiarba.

| BaSStY007 a răspuns:

E perfect normal.Ca sa vezi cine te place cu adevarat lasa-ti inima sa aleaga. Daca iti place de un baiat pentru ca e frumos asta nu e dragoste, dar daca iti place de un baiat si nu sti de ce aceasta chiar e dragoste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alege-i pe toţi, pe rând. O săptămână fiecare, că le ajunge.

| mgtow a răspuns:

Acum nu e vreme de ales prea devreme sa ai mintea la asa ceva.

| PassingBY a răspuns:

laughing) A fost amuzant să citesc întrebarea ta. E bine că ai de unde alege, asta pot să spun. I-al pe ăla care îţi place, normal.

| AsdfghjkI32 a răspuns:

TPU nu e locul potrivit în care să te lauzi.