| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.am si eu o problema. unui baiat ii place de mine si spune ca ar face orice ca sa fiu cu el, dar eu nu vreau sa am nicio relatie deocamdata pentru ca abia m-am despartit de cineva si ar fi ciudat. ce ar trebui sa fac si cum as putea sa-i spun ca nu-mi place de el fara sa fiu nesimtita?:-s
ps:dau fundita celui mai bun rasp si voturi la celelalte

Răspuns Câştigător
| alexandra_6804 a răspuns:

Pai fii sincera spune`i ca nu vrei sa incepi deocamdata o relatie si ca daca se poate sa fiti prieteni in continuare succes
fundita big grin?

2 răspunsuri:
| Daria1995 a răspuns:

Trebuie sa fi sincera dar incearca sa'i dai o sansa ai sa vz u ca nu conteaza mereu exteriorul!

| Yoo_6329 a răspuns:

Pana la urma daca tie nu iti place
De bietu baiat nu e vina ta.
Poti sa ii spui asa:
''Imi pare chiar rau.Mai bine ar fi sa ma uiti
Pt ca nu e reciproc.Si abia am sfarsit o relatie
Si am nevoie de timp.''
Sau cum vrei tu mai baga cuv pe acolo.
Bafta.