| LittleAngellll a întrebat:

Buna TPU.
am si eu o problema
va rog sa nu va bateti joc de mine cu raspunsuri arogante
chiar nu stiu ce sa fac
astazi cand m-am dus la scoala ma durea putin burtica
pe urma a 2a ora simteam ca mor de durerestraight face incepea din ce in ce mai rau
am fost cu o colega la cabinetul medical al scolii. mi-a dat 2 pastilutze [nos-pa] si a zis doctoritza: o iei pe asta daca pana ora viitoare nu iti trece o mai iei si pe astalalta
bun dupa prima nu mi-a trecut asa ca am facut cum mi-a zis doctorita
dar dupa 1 jumate de ora [eram inora de fizica si profu nu prea ma credea ca mie rau\ mi se inclestase gura. ametisem, ma intepa inima tremuram, ardeam
si dintr-o data am vazut negru in fata ochilor cuprinsa de ametei nu am mai vazut nimic pentru un momentstraight face ma luase somnul si m-am trezit peste 5 minute in clasa cu niste prosoape cu apa rece pe ochi straight face
mi s-a zis ca nu am patit nimic doar ca eram putin cam somnoroasastraight face
eu sunt ingrijorata deoarece inca tremur, ma inteapa inima, am ameteli cand ma ridic de jos thinking si imi vine sa vomit [am mai vomitat odata dar un fel de saliva cu sange asathinking]
credeti ca e ceva grav?straight face
mentionez ca pana sa iau acele 2 pastile ma durea doar burta ingrozitor
iar acum nu mai ma doare burtastraight face
dau fundasad [mama nu stie nimic] m-a rugat doctora si diriga sa nu-i zic de incidentul de la scoalastraight face

4 răspunsuri:
| ZethOfficial a răspuns:

Cred ca ai avut o reactie alergica la acele pastile, du-te la medicul de familie el stie mai binewinking

| sorinL1 a răspuns:

Spune-i mamei sau mergi la medic. Nu e de joaca.

| Maria123 a răspuns:

Nu de lua dupa inconstientele alea de profesoare care acum se simt vinovate ca nu te-au crezut cand ziceai ca ti-e rau.Acum le e frica sa nu fie acuzate.Serios spune-le parintilor, ca poate chiar ai ceva si trebuie tratat cumva.Nu sta asa sa se agraveze si pe urma sa aflii ca nu mai ai ce sa faci.

| Alex271262 a răspuns:

Uita-te la mesaje!